Anket Doldurarak Para Kazanmak

Fazla çaba harcamadan para kazanmanın basit bir yolu online anketleri tamamlamaktır. Anket doldurarak para kazanmak için LifePoints, Panel Station veya Mobrog gibi sitelere kaydolduktan sonra anketleri cevaplamaya başlayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz bir hizmettir, ekstra gelir elde etmenin iyi bir yoludur ve yapmanız gereken tek şey, anketleri yanıtlamak için e-posta adresinize gönderilen bağlantıya tıklamaktır.

Anket siteleri sizi farklı şekillerde ödüllendirebilir: para, hediye kartları veya çekilişler. Nakit genellikle Skrill veya banka havalesi olarak yapılır ve hediye kartları ilginizi çekebilecek en popüler mağazalar içindir.

Anket doldurarak tam olarak ne kadar kazanabileceğinizi tahmin etmek zordur, ancak daha fazla ödeme, daha fazla anket ve tamamlanmış bir profil ile birlikte gelir.

Aşağıdaki anket sitelerine kaydolabilirsiniz ve bu siteler size anketin türünü, uzunluğunu ve ödülünü belirten bir e-posta gönderir, böylece cevaplamaya değer olup olmadığına kendiniz karar verirsiniz.

Anket doldurarak para kazanmak için en iyi siteler:

Life Points
Mobrog
Fikir pazarı
İpsos
Toluna

Nasıl çalışır?

Tüm şirketler tüketicilerin ürünleri ve hizmetleri hakkında ne düşündüklerini duymak için can atar. Bunu yapmak ve sizin gibi insanlardan düşüncelerinizi öğrenmek için anket siteleri ile çalışırlar.

Bu değerli görüşleri verdiğiniz için size teşekkür etmek için şirketler size nakit, hediye çeki ve diğer ödülleri sunmaktan çekinmez.

Online anketlere katılmak size asla servet kazandırmaz, ancak görüşlerinizi bildirmek için ekstra para kazanmak istiyorsanız doğru bir uygulamadır.

Biz, en adil, en güvenilir ve en ödüllendirici anket sitelerini bularak hepsine kolayca katılmanızı sağlamaya çalışıyoruz.

Nasıl başlarım?

Katılmak hızlı ve kolaydır. Yukarıda paylaştığım anket siteleri arasından birini veya tümünü seçin. Son sayfadaki formu doldurun ve ücretsiz kaydınızı tamamlamak için üye olun.

Anket şirketlerinden kaydınızı onaylamanızı isteyen e-postalar gelecek, onaylamak için bağlantıları takip etmeniz yeterlidir; artık anket doldurarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Artık e-postayla düzenli anket davetleri gelecek. İstediğiniz kadar ankete katılın ve tamamladığınız her biri için ödül kazanın.

Kaç anketi doldurmam istenecek?

Aldığınız anket taleplerinin sayısı şirketlerin sizin gibi insanlar için (özellikle yaş ve cinsiyet) herhangi bir zamanda talep ettiği anket miktarına bağlıdır.

Genellikle kayıt olduğunuz her anket şirketinden ortalama 5 anket daveti almayı bekleyebilirsiniz. Tabii ki birden fazla panele katılarak daha fazla anket almayı garantileyebilirsiniz.

Bir şey ödemem gerekiyor mu?

Hayır. Asla size listesini verdiğimiz anket siteleri tarafından para talep edilmez. Pazar araştırması şirketleri üye olduğunuz için sizden ücret talep etmeden anketleri cevapladığınız için teşekkür etmek istiyorlar. Tabii ki ödül vererek.

Hepsi online mı?

Evet, tamamlamanız istenecek tüm anketler online olarak yapılacaktır.

Ne kadar kazanabilirim?

Ne kadar kazanacağınız kaç şirkete kaydolmayı seçtiğinize ve anket dolddurmak için ne kadar zaman harcamak istediğinize bağlı olacaktır. Kazançlarınızı en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız olabildiğince çok anket paneline kaydolmanızı faydalı olur.

Türkçe anket siteleri anket başına 1-2 dolar ödeyebilir, bazen daha uzman veya uzun anketler için daha fazla olabilir.

İnsanlara her zaman anketle para kazanmanın tam zamanlı bir iş değil, “faturaları ödemek” için bir fırsat olduğunu söylüyoruz.

Anketlere katılarak zengin olabileceğinizi iddia eden tüm web sitelerinden uzak durmanızı ısrarla vurguluyoruz.

Bu bir aldatmaca mı?

Hayır, bu bir aldatmaca değil. Biz sadece anketle para kazanmak isteyen insanları en iyi anket şirketleri ile birleştiren değerli bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Ne biz ne de sunduğumuz anket şirketleri sizden hiç para istemeyecektir. Her zaman kontrol sizde ve hiçbir yükümlülük altında değilsiniz.

Bilgilerim güvende mi?

Bilgileriniz tamamen güvende. Önceden sizin izniniz olmadan hiçbir zaman 3. taraflara verilmeyeceklerdir ve yalnızca kaydolmayı seçtiğiniz anket şirketleri tarafından tutulacaktır.

Anket davetleri listesinden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Bu makalede yazan anket şirketlerinin tamamı büyük, saygın pazar araştırma organizasyonlarıdır.

Bir sözleşme var mı?

Herhangi bir sözleşmeye bağlı kalmayacaksınız. Anket Şirketlerinden hiçbiriyle yükümlülüğünüz yoktur ve istediğiniz zaman ayrılmayı seçebilirsiniz. Aboneliği iptal etmek için aldığınız e-posta davetlerinin altındaki bağlantıyı tıklamanız yeterlidir.

Kaç yaşında olmam gerekiyor?

16 yaşında veya daha büyükseniz sunulan anket panellerinden herhangi birine katılabilirsiniz.

Bazı şirketlerin yaşları 14 gibi düşüktür, kayıt yaptırmadan önce kayıt sayfasında hangilerinin uygun olduğunu öğrenebilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanma ipuçları

Online bir ankete yanıt verirken verdiğiniz yanıtlara her zaman dürüst olmalısınız.

Bir ürün veya hizmet hakkında söylenecek olumsuz şeyler olsa bile, söz konusu şirket dürüst görüşünüzü duymayı tercih eder. Asla gerçeği söylediğin için cezalandırılmayacaksın.

Ayrıca online anketleri doldurmanın sizi milyoner yapacağını iddia eden tüm web sitelerinden uzak durmanızı öneririz.

Sadece size küçük bir gelir sağlayacak ve yarı zamanlı bir iş ya da eğlenmek için yapabileceğiniz bir şey olarak görülmelidir.

Online anket dodurmak biraz ekstra para kazanmanın en kolay yoludur, çünkü kesinlikle hiçbir beceri gerektirmez ve yapmak oldukça hızlı ve eğlenceli olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir